Určeno pro: 2.-3.ročník

Max: 15 dětí

Anotace: Kroužek je pro určen pro děti 2 třídy, které navštěvovaly výtvarný kroužek loňský rok a pro děti 3 tříd bez ohledu na to zda loňský rok kroužek absolvovaly. Děti si prohloubí znalost barevné palety, naučí se za pomoci barev vytvářet stíny a dávat obrázkům plastičtější rozměr. Procvičíme znovu základní malířské techniky a přidáme nové, jako je například kresba uhlem. Budeme si povídat o nejvýznamnějších malířských dílech a děti si je zábavnou a zjednodušenou formou budou moci zkusit napodobit. Vyzkoušíme si moderní styly v umění (abstrakce, pop art, street art atd.). Procvičíme také  prostorové vnímání krajiny, ale také budov.

Lektor(ka): Kateřina Růžičková  

Čas: pátek 15:00 do 15:45 hod.

Místo konání: učebna keramiky

Délka kroužku: 45 minut

Cena: 1500,- Kč              

Přihlášení

V kalendáři klikněte na datum prvního konání kroužku (v říjnu, modré datum) a vyberte čas. Pod kalendářem vyplňte své údaje a objednávku odešlete.

Někdy se pak objeví jen bílá stránka (většinou ale správně napíše přijato) – v každém případě objednávka proběhla. Na mail vám přijde během pár minut potvrzení.

Pokud už není v říjnu žádné modré datum, kroužek je již obsazen. Ale můžete napsat lektorce/lektorovi na email, aby vás zařadil mezi náhradníky.

KalendářVaše telefonní číslo:

Jméno dítěte:

Váš e-mail:

Připomínky/Dotazy:

Zadejte CAPTCHA kód:
security code
CAPTCHA kód: